Рюкзаки

Рюкзаки - обираємо кращий аксесуар

Рюкзаки вже давно перестали бути частиною туристичної амуніції. Сьогодні подібні місткі сумки щільно увійшли в життя міського жителя. Комфортні рюкзаки дають можливість без зайвого навантаження на хребет брати з собою предмети одягу, продукти харчування, гаджети. Завдяки розміщенню за спиною руки можуть залишатися вільними.

 

У нашому інтернет-магазині ви можете купити комфортні рюкзаки для різних цілей. На сайті представлені моделі на будь-який смак. Ви можете задати відповідні параметри пошуку товарів, в тому числі за ціною. Окремо для дітей призначені шкільні рюкзаки. Вони створені з урахуванням анатомічних особливостей хребта дитини. Моделі для перенесення і зберігання книг повинні бути міцними, місткими. Регульовані лямки допомагають підлаштовувати виріб під зростання школяра.


 

Особливості вибору

Перш ніж придбати рюкзак варто визначитися зі сферою його експлуатації. Від цього залежить перш за все.

Основні критерії вибору підходящого рюкзака:

  • об `єм;
  • ступінь зносостійкості;
  • особливості лямок;
  • вага виробу;
  • продумана ергономіка.

 

Споживачі вибирають насамперед комфортні рюкзаки з розширеним функціоналом. Головним критерієм вибору вважається обсяг вироби. Варто заздалегідь визначитися з тим, що ви плануєте в ньому переносити. Місткість тісно пов'язана з ергономікою: завдяки продуманій системі зберігання речей можна не купувати масивні вироби.

 

Виробники намагаються застосовувати тканини з підвищеною зносостійкістю. Комфортні рюкзаки, незалежно від того, призначені вони для міського середовища або туризму, контактують з вологою, різними поверхнями. Тканина вироби повинна бути міцною, бажано - з водовідштовхувальними властивостями.

За ступінь комфорту відповідає підвісна система лямок. Додатково вироби часто мають верхню ручку. Лямки у комфортного рюкзака в міру широкі, можуть регулюватися. М'яка і пружна підкладка в поєднанні з анатомічної формою спинки також підтримує комфорт при експлуатації.

Додаткові елементи

До додаткових елементів вироби відносять фурнітуру, накладні кишені, стяжки. Вони можуть впливати на кінцеву ціну сумки-рюкзака. Для зберігання дрібних предметів призначені невеликі бічні відсіки. Надійна фурнітура підтримує підвищений експлуатаційний ресурс виробу.

 

На сайті можна замовити комфортні рюкзаки для жінок, чоловіків, школярів. Моделі відрізняються не тільки зовні, але і по функціоналу. Вони виділені в різні категорії. В асортименті інтернет-магазину також є зручні рюкзаки для перенесення ноутбуків. Можливо вибрати один з доступних розмірів аксесуарів на вибір.

Також ми пропонуємо продукцію з екошкіри. Вона крім зовнішньої привабливості має підвищену міцність, стійкість до стирання, дії агресивних зовнішніх факторів.

В асортименті магазину представлені також комфортні рюкзаки, розраховані для перенесення спортивного або туристичного спорядження. Такі моделі оснащені додатковою системою кріплення, регульованими лямками.

 Жіночий рюкзак Sambag Brix KQH чорний

Жіночий рюкзак Sambag Brix KQH чорний

659 грн
Жіночий рюкзак Sambag Dali BPTe чорний
- 16%

Жіночий рюкзак Sambag Dali BPTe чорний

876 грн 739 грн
Жіночий рюкзак ролл Sambag RollTop Zard чорний
- 24%

Жіночий рюкзак ролл Sambag RollTop Zard чорний

1380 грн 1049 грн
Чоловічий рюкзак  Sambag Zard LKT чорний

Чоловічий рюкзак Sambag Zard LKT чорний

1099 грн
Жіночий рюкзак малий Sambag Mane MQT білий

Жіночий рюкзак малий Sambag Mane MQT білий

399 грн
Чоловічий рюкзак ролл Sambag  RollTop Milton чорний

Чоловічий рюкзак ролл Sambag RollTop Milton чорний

1140 грн
Жіночий рюкзак Sambag Rene коричневый  нубук

Жіночий рюкзак Sambag Rene коричневый нубук

918 грн
Чоловічий рюкзак Sambag Zard Х чорний

Чоловічий рюкзак Sambag Zard Х чорний

1180 грн
Чоловічий рюкзак ролл Sambag RollTop LZT чорний

Чоловічий рюкзак ролл Sambag RollTop LZT чорний

990 грн
Жіночий рюкзак-сумка Sambag Trinity строчений білий
- 14%

Жіночий рюкзак-сумка Sambag Trinity строчений білий

936 грн 805 грн
Жіночий рюкзак Sambag Brix KSH чорний

Жіночий рюкзак Sambag Brix KSH чорний

659 грн
Показано з 1 по 12 із 331 (28 сторінок)