Бананки

Сумки-бананки
Бананка на пояс - це компактна витягнутої форми сумка, в якій зручно зберігати дрібні предмети і навіть невеликі гаджети. Вона може замінити собою барсетку. Раніше такі сумки призначалися для людей, зайнятих в торгівлі або займаються спортом. Сьогодні модна бананка є справжнім трендом 2021 року. Особливо затребувані моделі ручної роботи, які можна зробити на замовлення або купити як для себе, так і в подарунок. Вони можуть мати різні елементи декору: блискітки, паєтки, принт, стрічки.

Переваги бананок

Видовжені сумки з фіксацією на поясі не завжди бувають маленькими. Існує багато різних моделей. Містка бананка спортивного типу може замінити звичайну жіночу сумку або чоловічу барсетку. Під час подорожей зручно тримати важливі дрібниці при собі, контролювати доступ до гаманця або мобільного телефону.

Існують навіть водонепроникні бананки. Вони призначені для відпочинку на морі, відвідування басейну. Такі моделі виготовляють з міцного поліуретану. Замість блискавки виробники роблять надійні герметичні застібки.

Основні переваги сумки-бананки:

  • поєднання місткості і компактності;
  • великий вибір матеріалів;
  • можливість купити сумочку дешево для будь-якої мети;
  • зручність носіння на поясі;
  • наявність як строгих моделей, так і сумок у вільному стилі, включаючи домашні бананка (торби), виготовлені за простими викрійками.

Головною перевагою маленьких сумочок-бананок є можливість тримати руки вільними і завжди мати при собі потрібні предмети. Можна не турбуватися про те, що речі будуть вкрадені з залишеної поблизу барсетки.

 

На нашому сайті ви можете знайти бананку-оригінал. Зручна система пошуку дозволяє підбирати товар з потрібними характеристиками. Пропонуємо вибір за матеріалом виготовлення, невластивому відтінку, типу прикраси.

Бананку можна носити як на поясі, так і через плече. Вони добре поєднуються з різними стилями в одязі, особливо зі спортивними. У зручну сумочку можна покласти ключі від машини, смартфон, записну книжку, зарядний пристрій і багато інших предметів.

Найчастіше в бананці зберігають ключі від машини, телефон і гаманець. Ці три речі необхідні людині постійно. Особливо незамінні сумочки з функцією барсетки для тих, хто вирушає на відпочинок, не хоче відволікатися на необхідність постійно контролювати стан гаманця.

 


Сумка на пояс бананка Sambag Urban SKHm чорний

Сумка на пояс бананка Sambag Urban SKHm чорний

290 грн
Сумка на пояс бананка шкіряна Sambag Tirso  BTS чорний
- 15%

Сумка на пояс бананка шкіряна Sambag Tirso BTS чорний

920 грн 780 грн
Сумка на пояс бананка Sambag Tirso  MSG чорна

Сумка на пояс бананка Sambag Tirso MSG чорна

290 грн
Жіноча сумка на пояс бананка Sambag Soho BSH чорна

Жіноча сумка на пояс бананка Sambag Soho BSH чорна

250 грн
Жіноча Сумка на пояс бананка Sambag Tirso  MSH чорна

Жіноча Сумка на пояс бананка Sambag Tirso MSH чорна

270 грн
Чоловіча сумка на пояс бананка шкіряна Sambag Tirso  PSO чорна
- 15%

Чоловіча сумка на пояс бананка шкіряна Sambag Tirso PSO чорна

920 грн 780 грн
Жіноча Сумка на пояс бананка Sambag Tirso LTS біла

Жіноча Сумка на пояс бананка Sambag Tirso LTS біла

310 грн
Сумка на пояс бананка Sambag Urban SKH чорний

Сумка на пояс бананка Sambag Urban SKH чорний

290 грн
Чоловіча сумка на пояс шкіряна бананка Sambag Soho чорна
- 17%

Чоловіча сумка на пояс шкіряна бананка Sambag Soho чорна

870 грн 720 грн
Показано з 1 по 12 із 217 (19 сторінок)