breadcrumbs_revolution_theme

Працюємо під час воєнного стану

Раді вітати у світі «Sambag» – український бренд з розробки та пошиття жіночих та чоловічих рюкзаків і сумок.  Наші дизайнери зосереджують свою увагу  на якості та комфорті. Ми чудово орієнтуємось в fashion тенденціях і оптимізуємо асортимент.   

Наш background - це багаторічний досвід з пошиву крафтових рюкзаків в одиничних екземплярах. З роками ми виросли до фабричних обсягів, проте зберегли індивідуальний підхід  та стиль виробів ручної роботи.

Sambag вражає обслуговуванням:

зручний вибір онлайн, розгорнутий опис, всі характеристики, фото з деталізацією, відеоогляди - дозволяють вам поринути в наш світ і доторкнутись  до кожного вибору без необхідності шукати офлайн. Рюкзаки та сумки за вашого бажання можуть доповнюватися різноманітними прикрасами (китицями, паєтками, блискітками, принтами, стрічками, хольнітенами тощо). Все що потрібно для індивідуального замовлення - написати на месенджер або залишити заявку на дзвінок.  

Потрібна оперативна доставка по Україні чи світу? Подарункова упаковка з листівкою і доставка в потрібну дату? Наші менеджери вислухають всі ваші побажання і команда втілить їх у погодженому з вами виді. 

Sambag вражає ціною:

в нашій бізнес-екосистемі ціна відображає корисну вартість продукту. Купивши виріб Sambag, ви отримуєте зручного помічника, який не підведе в повсякденному користуванні і відпрацює на всі 100 %.  Регулярні акції на новинки і залишки минулих сезонів - спокуса шопоголіків.

Sambag вражає піклуванням:

легкий обмін та поверненя. Гарантійне та постгарантійне сервісне обслуговування дозволить вам бути впевненим в якості виробу. На всі продукти є гарантія.  Також вже не потрібно зберігати паперові чеки на товар і шукати, куди складувати гарантійки. Вся інформація зберігається в електронному вигляді.  

Sambag вражає відкритістю:

бажаєте стати нашим партнером по оптовим замовленням чи роботою дропшипінг? Залишайте заявку і ми надамо вигідні умови співпраці для спільного довгострокового зростання. 

 

Якщо якісні аксесуари – то «Sambag»!

 

Як оплатити покупку, знайдете тут.

Умови доставки знайдете тут.

Цікавлять оптові закупівлі чи дропшиппінг? Тисніть тут.

Залишилися питання? Чекаємо на ваш фідбек. Месенджер або дзвінки за номерами на сайті.