breadcrumbs_revolution_theme

Щоб забезпечити якісне та зручне обслуговування клієнтів, наш магазин сумок надає ряд зручних та безпечних послуг з доставки та оплати. Варто уважно ознайомитися з ними перед тим, як замовити рюкзак, щоб мати повну інформацію щодо процесу покупки у нас.

Замовити та купити рюкзак онлайн дуже просто. Ми приймаємо такі способи оплати: Приват24, Visa, MasterCard, GooglePay, та ApplePay. Незалежно від того, що ви оберете, всі платежі будуть максимально захищені нашою системою безпеки.

 

Український виробник сумок Sambag - Пропонуємо зручні умови оплати

Перш за все, ви можете сплатити за свої покупки відразу на сайті, використовуючи свою кредитну чи дебетову картку. Це дуже зручний спосіб купити сумку в інтернет-магазині, адже вводити реквізити своєї картки можна безпосередньо на захищеній сторінці магазину. Це гарантує абсолютну безпеку ваших фінансових даних.

Крім того, можна здійснювати оплату через сервіс LiqPay. Це популярна система електронних платежів, яка дозволяє оплачувати покупки без введення своїх даних на сайті магазину. Оплата відбувається одним кліком з акаунту системи.

Для тих, хто бажає, український виробник сумок Sambag також надає можливість оплати після отримання на пошті. Завдяки цьому способу ви можете замовити товари, а оплатити їх, коли вони будуть доставлені на вказане відділення.

Завдяки різноманітним методам оплати в нашому інтернет-магазині, ви можете зробити свої покупки в зручний для вас спосіб, забезпечуючи при цьому безпеку та впевненість у ваших фінансових операціях. Варіативність оплати також дозволяє вам обрати той її спосіб, який найкраще відповідає вашим потребам та вимогам.

 

Безкоштовна доставка сумок від інтернет-магазину Sambag

Доставка сумок та рюкзаків здійснюється по всій території України. За необхідності ми також можемо запропонувати її міжнародний варіант у будь-який куточок світу. Додаткову інформацію щодо цього питання ви можете отримати у менеджера нашого магазину.

Для тих, хто бажає купити сумку з безкоштовною доставкою, ми пропонуємо додаткові умови. Серед них такі:

  • безкоштовна доставка Новою Поштою, при замовленні  на суму понад 1900 грн. Якщо замовлення оформлене з післяплатою, необхідно буде сплатити комісію за переказ коштів; 
  • також діє акційна вартість доставки 45 грн Новою поштою при замовлені з оплатою на карту чи онлайн оплаті (до суми замовлення додається 45 грн і на пошті більше нічого не оплачуєте).
  • доставка Новою Поштою згідно тарифів перевізника при замовленні на суму до 1900 грн.