breadcrumbs_revolution_theme

Сучасний ринок аксесуарів вимагає від виробників високої якості, стильного дизайну та конкурентоспроможних цін. Однак вибір надійного партнера для співпраці може бути складним завданням. Ми, як український виробник сумок та рюкзаків, розуміємо ці потреби та готові надати вам вигідні умови співпраці.

Наша компанія пропонує чоловічі та жіночі рюкзаки, а також інші вироби, виготовлені з найкращих матеріалів за сучасними технологіями. Ми можемо запропонувати різноманітні їх моделі, від класичних до модних, які задовольнять різні смаки та потреби покупців. Ми завжди готові до партнерства, якщо вам потрібні сумки, рюкзаки оптом.

рюкзаки купити sambag

Окрім високої якості продукції ми також пропонуємо гнучкі умови співпраці. Ми відкриті до індивідуальних домовленостей та розуміємо важливість тісної співпраці з нашими партнерами, тому готові враховувати ваші потреби та бажання купити шкіряні сумки від українського виробника за доступними цінами. Якщо ви шукаєте надійного виробника з вигідними умовами співпраці, зверніться до нас. Ми надамо всю необхідну інформацію та запропонуємо оптимальні рішення для взаємовигідного співробітництва.

Прибутковий дропшипінг: сумки, рюкзаки та аксесуари Самбег 

Дропшипінг жіночих сумок – це один з варіантів співпраці з нашою компанією, завдяки якому ви зможете вигідно продавати не тільки їх, але й стильні рюкзаки нашого виробництва. Вам не потрібно власноруч зберігати запаси товару або вести власну логістику. Замість цього ми самі беремо на себе ці функції та відправляємо товар, зокрема рюкзаки чи жіночі шкіряні сумки від виробника покупцю. Це дозволяє вам сконцентруватися на маркетингу, продажах та взаємодії з вашими клієнтами.

Ми пропонуємо від 30 до 50 відсотків знижки на дропшипінг сумок в Україні та індивідуальні періоди оплати. Встановити зручні терміни постачання, ціни та інші умови співпраці, які будуть відповідати вашим бізнес-потребам, ви можете, зателефонувавши нам за вказаними на сайті контактними номерами або написавши у месенджер.

Окрім цього, дропшипінг сумок може бути вигідним з фінансової точки зору. Ми готові надати привабливі оптові ціни та додаткові знижки на великі обсяги замовлень. Це дозволить вам не тільки вигідно взяти жіночі сумки в дропшипінг, але й керувати власними цінами продажу, щоб забезпечити прибутковість вашого бізнесу без великих витрат на виробництво або товарні запаси.

жіночі шкіряні сумки від виробника sam bag


Як придбати малим чи середнім оптом сумки та рюкзаки

Наша компанія приділяє велику увагу співпраці з оптовими покупцями та надає чудову можливість придбати шкіряні сумки українського виробника на досить вигідних умовах. Крім того, що ми гарантуємо наявність товару в необхідній кількості, ми пропонуємо таке:

шкіряні сумки українського виробника самбег

 • партія товару, вартість якої не перевищує суму 3000 гривень, відправляється в день замовлення або наступного дня, що зручно, коли придбати оптом сумки потрібно швидко;
 • терміни постачання товару на суму понад 3000 грн. узгоджуються окремо, але не перевищують 7 робочих днів;
 • можливість придбати жіночі сумки оптом від виробника на суму, що перевищує 10 тисяч грн. та отримати знижки від 35 відсотків;
 • бізнес-партнери можуть не тільки купити рюкзаки оптом, але й дозамовляти будь-яку необхідну їх кількість, навіть від однієї штуки, за спеціальними оптовими цінами;
 • максимальні знижки на перше постачання товару задля його тестових продажів, завдяки чому ви матимете відмінну змогу прорекламувати його серед своїх клієнтів та ввести в основний асортимент;
 • можливість обміняти або повернути товар, який ви довго не можете реалізувати.

Якщо ви зареєструєтесь на нашому сайті та отримаєте статус партнера, ми надамо вам деталізовану XML-вигрузку з оптовими- та дроп-цінами на весь наявний асортимент наших товарів. Якщо у вас виникнуть будь-які питання стосовно співробітництва або знадобиться додаткова інформація, ви завжди можете звернутися до менеджера магазину.

купити шкіряні сумки від українського виробника Cам бег


Провідний український виробник сумок Sam Bag – ваш вигідний партнер

Український виробник Самбег є провідним брендом сумок, який пропонує широкий асортимент якісних та стильних виробів для різних потреб споживачів та гнучкі умови для бізнес-компаньйонів. Якщо вам потрібен надійний партнер, Sambag стане відмінним вибором. Ось декілька переваг співпраці з нами.

 1. Великий вибір. В нашому асортименті більше 500 різних моделей, серед яких ви знайдете ідеальний варіант для своїх клієнтів.
 2. Якість продукції. Усі вироби виготовляються з високоякісних матеріалів, що забезпечує довговічність та зносостійкість.
 3. Конкурентоспроможні ціни, які дозволяють нашим партнерам отримати високий рівень прибутковості.
 4. Індивідуальний підхід. Ми працюємо з кожним партнером індивідуально, забезпечуючи гнучкість відносно замовлень та умов співпраці.
 5. Маркетингова підтримка для збільшення продажів та залучення більшої кількості клієнтів.
 6. Швидка доставка. Ми співпрацюємо з перевіреним логістичними компаніями, що дозволяє нам забезпечити швидку та надійну доставку нашої продукції.

Якщо ви шукаєте, де якісні рюкзаки купити швидко та за доступними цінами, зробити це можна на сайті sambag.com.ua. За всіма питаннями щодо оптових закупівель або інших варіантів співпраці ви можете зателефонувати за вказаними номерами або відправити повідомлення на електронну адресу чи вайбер.